Bojov je malá obec čítající cca 230 obyvatel, nacházející se v chatové oblasti asi 30 km jihozápadně od Prahy v nádherné a rozmanité přírodě na úpatí brdských kopců. Je to místo téměř nedotčené moderní civilizací. Její obyvatelé jsou většinou starousedlíci, méně už je novousedlíků, kteří objevili kouzlo této vesničky. Aby ne, kdo by taky odolal nádherné přírodě plné lesů (jehličnatých i listnatých), zelených luk i majestátních kopců, bublajících potůčků a spoustě zvířátek (ptáci, srnky, zajíci a i nějaký ten divočák se najde:-) A to vše pouze „přes kopec“ Cukrák od hlavního města Prahy :-)

Spojení s touto vesničkou je možné buď autem po strakonické dálnici, autobusem z pražského Smíchovského nádraží, nebo legendární železniční tratí Praha-Dobříš (trasa 210 Posázavského Pacifiku), známou svými úžasnými přírodními scenériemi či právě možností výletů parními vlaky.

Uprostřed této nádhery se nachází Farma Bojov, která nabízí odpočinek a relax od každodenního stresu v prostředí plném pohodových lidí a spousty přítulných zvířátek, kde zaručeně zapomenete na hromady těžké práce, která Vás čeká, či na nepříjemné zážitky, a kde načerpáte tolik potřebnou energii pro zvládnutí každodenního shonu.

Na Farmě Bojov na Vás čeká super parta lidí (rodinné a přátelské prostředí, na pomlouvání a konfliktní jednání si nepotrpíme) a hromada zvířátek (velkých - koně, kravka; středních – kozy, ovečky; malých – pejsci, kočičky). Tito všichni se těší na Vaši návštěvu a někteří i na společnou vyjížďku :-)